çiğ köfte kadirli

Hakkımızda

Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Kemal Güller Çiğ Köfte 2009 yılında Osmaniye Kadirli’de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan Kemal Güller, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biridir.

Çiğ Köfteci Kemal Güller olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır.

Sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.

Çiğ Köfte Üretimi

Bulgur, iç malzemelerle birlikte yoğurma kazanlarına alınarak belli bir süre boyunca el değmeden otomatik olarak yoğrulur. Yoğrulması biten çiğ köfte, gıdaya uygun ambalajlara alınarak istenen miktarlara göre tartılır ve paketleme bölümüne gönderilerek burada vakumlanır.

Gıda mühendisimizin kontrolünde, temiz ve hijyenik koşullar altında günlük olarak üretilen çiğ köfte böylelikle sevkiyata hazır hale getirilmiş olur.

Günlük olarak üretilen çiğ köfte, piyasanın en kaliteli ve seçkin yeşillikleri ile birlikte siz değerli müşterilerimize servis edilir.

çiğ köfte kadirli

SERCAN BAŞKAN - MARMARA BÖLGE SORUMLUSU: +90 (532) 053 93 41
NURETTİN KUZU - GÜNEYDOĞU BÖLGE SORUMLUSU: +90 543 783 25 85